RAF muziejus


Jau seniai buvau kokiame nors muziejuje, pagalvojau pirmadienį paryčiui baigdamas darbą ir svarstydamas, kuo čia naudingu užsiimti per ateinančias dvejas dienas, nes susibėgimų socializacijai nebuvo numatyta.

Į galvą šovė du variantai: važiuoti į Greenwich, kur jau buvęs, ir aplankyti National Maritime Museum, nes Facebook priminė apie vizitą į Cutty Sark; arba važiuoti į Camden Town, nes seniai jau buvau kur šurmuliuoja visokios mugės, ir pasigedau jau trūkusių gerąja prasme žmonių, kuo tas rajonas ir garsus Londone, ir juolab kad žydų draugija reklamuoja atminimo renginius dėl Amy Winehouse, ir bendrai ten plaukioja visokie longboat kanalu.

Finale, tai nuvažiavau, jei įdomu.

Bet prieš tai dar prisiminiau, kad niekaip neprisiruošiam su Raimiu nuvažiuoti iki RAF (Royal Air Force) muziejaus Hendone pažiūrėti lėktuvų. Kadangi tą po savaitgalio išlydėjus mūsų draugą Andrių dabar kamavo pagirios sąžinės priekaištai, kad neužsidirbo pinigų Uberiu, tai jis atkrito – o aš nuvykau vienas, nors oras pabjuro, bet lėktuvai, pagalvojau, vis tiek agare bus, nes ne tankai, kad lauke laikytum.

Aviacijos muziejuje lauke atsirado vietos ir laivams

Ir nors viename iš angarų ten dabar vyksta rekonstrukcijos darbai, o pagrindiniame keičia kilimus ir yra šiokia tokia netvarka, bet nuotraukų prisirinko nemažai, ir jei su vaikais, tai tikrai traukite, nes, kaip visi nacionaliniai muziejai, taip ir šis yra nemokamas. Ypač, jei jūsų bernai (ar mergos) mėgsta Pixar studijos filmą Sparnai (The Planes).

Ir ką čia dar man pasakoti – spauskite nuorodą, po to ant pirmos pačios nuotraukos, ir, skaitydami mano komentarus prie jos, taip eikite per visą albumą (apie 200 nuotraukų, perspėju).

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.