Balandis – deklaracijų pildymo mėnuo


Tikiuosi, labai daug supykusių nebus, kuomet ir FB Skipper LT perskaitėt, kad nuo šiol visi įrašai bus tik angliškai, kuomet pamatėt balandžio 1 dieną straipsnį?

Nors kiekviename pokšte yra dalis tiesos. Iš tiesų, labai jau kyla man pagunda pereiti prie tinklaraščio rašymo tik anglų kalba. Antai, apklausos rodo, kad Lietuvoje jau virš 70 proc. jaunimo supranta angliškai, o bendras skaičius, suprantančių Lietuvoje angliškai, pakilo per pastaruosius metus nuo 16 iki 30 proc.

Dar aš suprantu, kad artėja daugeliui mano skaitytojų jau intensyvus buriavimo sezonas, ir lankomumas, kaip rodo tinklaraščio statistiniai duomenys, natūraliai kris. Tad užuot rašius nors kartą per savaitę (paprastai savaitę jau pripratote pradėti su skipper.lt), galima rašyti išvis tik kartą į mėnesį. Arba gal rašyti daugiau angliškai?…

Tad Balandžio 1 dienos pokštas tam tikra prasme gali išvirsti ir į labiau tarptautiniam skaitytojui orientuotą tinklaraštį.

lol-cats1

Kol kas, aišku, dar bus ir įrašų man gimtąja kalba: ir Valdas Japertas neužmetė Salio Šemerio rankraščio, ir Henry L. Gaidis labai daug medžiagos apie Povilą Julių Labanauską atsiuntę, ką tikrai gėda būtų neišnaudoti ir nepublikuoti. Vasarai dar turiu idėją apie vieną reportažų ciklą, ir kuosos Nelsono šeimininkas Olandas priminė man apie tai, kad malonumą apjungčiau su naudingumu.

Dar nustebtumėt, bet nenuorama Bitlas tampo už rankovės prisidėti ir prie (griūk negyvas!) LBS vieno projekto įgyvendinimo. Sako, kaip dabar pagal politinę kryptį madinga, dienotvarkėje numatytas atAtinkamos darbo grupės kūrimas. Preliminariai “muitinė davė “Dobro“ (angl. Q – kvebeką)“. Kiek naudingos mano pastabos ir indėlis LBSui bus, te parodo laikas. Galop, projektas yra LBS, ne mano asmeniškai, tad įvyks nepriklausomai nuo mano valios ar pastangų.

Be abejo, balandis taip pat yra ir paskutinis mėnuo, kuomet dera apsispręsti dėl paramos skyrimo.

Pernai prašiau, ir pinigai niekur neprapuolė – viskas buhalteriškai dokumentuota. Aišku, jūsų dosnių širdžių padarytą pavedimą VMI tepadarė tik jau po sezono – spalio mėnesį, o ir keli rengti projektai su rėmėjais neišdegė: vienas buvo atšauktas, ir susigrąžinti nepadėjo netgi nenuoramos Bitlo landumas aplinkiniais keliais; kitam gi buvo nepribręsta, o per netikėtai užgriuvusius darbus vasarą jau ir nespaudžiau, nes vienu pasturgaliu dviejų almenių neužtūpsi, kaip sako kuršių liaudies patarlė.

Tad girtis nėra kuo. Iš tiesų, pernai aš netgi nebuvau netikras buriuotojas – buvau joks buriuotojas.

Todėl šiemet paramos nekaulinsiu, nes nuoširdžiai nežinau, kaip toliau dėliosis ir ši vasara – dar vienos įmonės įsteigimas dar vienam projektui, matyt, laisvo laiko nedaugina, o atvirkščiai. Kas paaukosite – iškart nuoširdžiai dėkoju!

Labai tikiuosi, kad ši vasara uždirbs kitų metų buriavimams su kaupu. Antraip, juk ne veltui juokaujama, kad jei darbas trukdo buriavimui, tai metas mesti tokį darbą.

AtTheSeashoreCC

“Jūros pakrantėje“ – va jums truputis jūros, jachtų ir merginų (iš http://blog.libero.it)

Suma sumarum, per daug iš tinklaraščio vasarą nesitikėkit, o aš per daug irgi nežadėsiu. Kas gims – tą krikštysim.

Ahoy!

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.