Apie

Patogiausia įrašų išfiltravimui spausti kategoriją viršuje (home – grįžimas į bendrą įrašų srautą), pagal ką matysite tik tos temos įrašus.

Tad jei buriavimas arba karate neįdomu, galite vis dar skaityti kitus laisvos temos blėnis. Žymos prie įrašų išrūšiuoja smulkiau arba galite surasti susijusius kitus įrašus pagal temą, bet visumoje galite gi naudotis ir paieška pagal kokį nors raktinį žodį.

Kartais įrašas priklauso kelioms kategorijoms: tarkime, marinistinė knyga gali būti ”Knygos“ kaip pagrindinė, bet ir “Marinistika“ kaip teminė.

* * *

Nuo 2015 metų Velykų gyvenu Londone, todėl rasite nemažai “Emigranto užrašų“, o šiaip dėka facebook aš esu irgi pasiekiamas.

Mano aistra – buriavimas (bet yachting, o ne sailing) ir marinistika, todėl tinklaraštis taip ir vadinasi. Jei kurią dieną išplauksiu į vandenynus su visam, tai jis ir bus ta vienintele tema, ar ne?

Dar vienas pomėgis – Goju-ryu karate (ir savigyna plačiąja prasme). Tomis temomis anksčiau rašiau tinklaraščius skipper.lt ir seiikan.wordpress.com atitinkamai. Dar galiu pliurpti apie politiką, ekonomiką, karybą, terorizmą, bet… galiu ir nepliurpti, nes temos aukščiau yra daug įdomesnės, o visokiems tokiems blėnims skirtas mano tinklaraštis punkonomics.wordpress.com, nors visas temas iš ten esu perkopijavęs, tačiau daugiau gilintis į tai nuo 2016 metų Žolinių jau nebenoriu.

Dar gitara brazdinu (be dabar Vintage gitaros, dar išties turiu vintažinę 1963 metų italų firmos EKO), tad savo dainomis dalintis pažadu su tokias pačiais mėgėjais – tekstais, akordais ir melodijomis. Kaip ir dainų vertimais – kalbu keturiomis kalbomis, todėl kartais kyla pagunda išversti kurią dainą. Vis tik pats dabar jau labiau linkęs rašyti dainas anglų kalba (aš gi ne bardas iš dainuojančios poezijos klajojančio cirko).

Dar užsukite į mano paskyrą Instagram – ten vaizdų būna, skaityti nebereikia.

cup

Ahoy!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s