Muzika

Muzikinis penktadienis (39): princesės su tėveliukais

Kaip jau Muzikiniame Penktadienyje buvo mamadienis (Nr. 35), taip dabar artėjančios Tėvo dienos proga pareina eilė atiduoti pagarbą ir tėveliukams, ar ne?

Ir kas, jei ne jų princesės (apie Princą buvo praeitame MP-38) dukrelės geriausiai dabar ir čia tą meilę ir pagarbą parodys?

Tad ir pradėsime nuo tokios pašėlusios mamulės rausvulės P!nk, kuri štai groja su savo tėvu Jim Moore šio Vietnamo karo laikų dainą:

Antroji bus Dixie Chicks vokalistė, o dabar šiaip liberalioji (JAV skaityk – leftistė gi) aktyvistė Natalie Maines su savo tėvu Lloyd Maines, kuris ją ir pamokė muzikos, ir rėmė šios karjeros pradžioje, ir netgi į Dixie Chicks grupę įtaisė pas sesutės Martie Erwin Maguire su Emily Erwin Robison:

O pabaigai, tai čia jau nebe dukra tėvui, o greičiau tėvas dukrai savo garbę teikia – Kelly Osbourne su tėvu Ozzy Osbourne:

Gal kada ir mano dukrelė su manimi ką nors sugros, nes dabar dar iki jos muzikinio grojimo gitara ir dainavimo lygio aš nepriaugęs (ji mokosi muzikos mokykloje, jei klausiate, kai aš esu savamokslis… kuris ją ir išmokė pirmųjų gitaros akordų dar iki muzikos mokyklos, po ko ten nuėjusi ji vieną semestrą bimbinėjo – mano vaikas, nepersidirba, kai nebūtina), o ji dar irgi ne to amžiaus, kad jau žiūrėtų į savo nukaršusį tėvą atlaidžiai ir kantriai, leisdama šiam kartu nusigroti.

Kol kas mes su ja vis dar galime bent jau patyliukais (kad mama nesužinotų) kur nusigrūsti nesveiko maisto, pakeliui klausydami European Hit Radio, jai ir vėl paaiškinant man, kuo skiriasi koks One Direction nuo One Republic (ar kas dabar ten ant bangos?).

O jums smagaus tėvadienio ir ateinančio jau pirmojo formaliai vasaros savaitgalio, o aš su Muzikiniais Penktadieniais išeinu irgi vasaros atostogų iki rudens, nes ir taip jūs čia mažiau juk lankysitės.

Gerai pailsėkit per vasarą!

Reklama
Standartinis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s