Knygos, Muzika

Keith Richards: Life (audio book)

Aš paprastai nemėgstu klausytis jokių podcasts ar žiūrėti klipų, kai galiu perskaityti – ir skaitau greičiau, nei ten kas sušneka (todėl Juliaus Radijo redaktorė Rūta ir bardavosi, kad kalbėčiau lėčiau), ir, matomai, esu ne informaciją priimantis ausimis, o akimis (kas blogai muzikine prasme, o režisuoti tai galėčiau tik porno filmus tuomet, bet kokia nors klasika l’Historie d’O būtų šedevras, kurį vis tiek uždraustų – vaikų pasakos pončkas ryjančioms namų šeimininkėms tie jūsų 50 Shades, įskaitant Darker).

Bet kaip 50 Shades of Grey buvo pirmoji moteriškų romanų knyga (ten, rupke, visa trilogija, kaip pasirodė beskaitant dar iki tol, kai tą romaną išvertė į lietuvių kalbą), taip ir pradžia bendram išsilavinimui ateina audio knygai.

Radau The Rolling Stones gitaristo ir dainų autoriaus Keith Richards audio knygą Life, kurią dalinai skaito ir jį garbinantis Johnny Depp, kurio sukurtas Karibų Piratų personažas Jack Sparrow yra nukopijuotas nuo paties Keith Richards, ir, kas nenuostabu, pastarasis dar ir vėliau suvaidino šio tėvą.

Kaip bebūtų, bet naktimis darbe dabar klausausi Keith nuotykius iš gyvenimo – čia pirma dalis:

O čia antroji dalis (pradėkite nuo 1:11:15, nes iki tol atkartoja pirmos galą, kaip įrašė Wild Horses nelegaliai Memfyje buvusiame karstų fabrike kitoje plento pusėje nuo kapinių):

Jo autobiografija tapo bestseleriu, ir turėkite omeny, kad čia jo gyvenimas tik iki 2009 metų. Jis vis dar gyvas ir sveikas, ir juokauja metų gale, kai visi prisimena, kiek įžymybių iškeliavo Anapilin, kad vis dar gyvas. Ir tikiuosi, kad tokiu dar ilgai išliks.

Ba nu labai jau fainas diedukas.

Apie jį ta proga dar papildysiu – yra ir dokumentika čia:

Tai sėkmės klausantis. Kažkaip čia tinklaraštis jau per daug muzikiniu tapo (Muzikinis Penktadienis buvo antradienį, jei pastebėjot), tai gal reikėtų daryti pertrauką ir mažiau užsiimti niekais.

Reklama
Standartinis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s