Toks Karibų piratas


Dėka Disney kino studijos dabar Karibai yra toks romantizuotas piratų rojus, į kurį traukiama ne tik pailsėti po palmėmis salose, bet ir paburiuoti, ir lietuviai juos atrado gerokai anksčiau už mane (nors džiugu, kad paskui mane į Dodekanesą tuntais patraukė buriuoti).

Nors man Karibai ir jų piratai labiau siejasi per TV serijalą The Black Sails, kuris yra Robert Louis Stevenson romano Lobių Sala priešistorė ir kapitono Flinto gyvenimo pasakojimas, apie kurį rašytojas tik užsimena romane, ir romane jau matome surambėjusį Ilgšį Džoną Silverį, kuris serijale praeina kelią nuo smulkaus sukčiaus ir bailoko avantiūristo iki gudraus, klastingo ir nuožmaus piratų kvartermeisterio (iš esmės, tai piratų seniūno arba prezidento pareigos, nes piratų kapitonas daugiau CEO buvo arba vykdomasis direktorius pagal korporatyvinį valdymą).

Bet dar dveji metai iki pirmojo Karibų Piratų filmo, tai toks Michael Beans jau turėjo savo Karibų piratų šou. Štai susipažinkite su juo trumpame klipe čia:

Kuo man patiko šis jo pasirinkimas?

Nes tai būtų vienas iš variantų, ką man toliau veikti po šitos Amžino Rudens Karalystės – kai jau turėsiu už ką įsigyti laivę. Tik aš gal ne į Karibus trauksiu (planas senatvei į Polineziją pas stačiapapes gražuoles – sakiau?), nes ir Egėjuje būtų ką veikti.

Tik dar sirtakį gitara reikia išmokti groti. Nebent Alabama Song by The Doors priedainis tiks kaip sirtakis.

Bendrai gal per ankstyvai čia savo idėjomis dalinuosi – gal kuris įgyvendinsit vietoje manęs, kaip nekart tas nutikę, ir man negaila išties. Svarbu, kad būtumėt laimingi patys, o juk ir idėja ne mano, o Michael Beans, gimęs 1956 metais Michigan, ir kuris dabar gyvena ir buriuoja 47 pėdų keču Mangele (prieš tai buvusią laivę paskandino, beje) Karibuose – nuoroda į jo dainas Soundcloud yra čia (Facebook puslapis neberandamas).

Ahoy!

O gal tiksliau – ahrrrrr!

Komentarų: 1

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.