Muzika

Muzikinis Penktadienis (14): gimtadieninis su jūrlige

Kadangi šiandien mano gimtadienis, tai kaip ir sugalvojau su jumis jį pažymėti Muzikinio Penktadienio proga sau įprastiniu būdingu ironišku ir savipaišaipiu stiliumi, parinkdamas atlikėją, kurį kamuoja jūrligė (tikrai neburiuotojas – jį užsupa bet kuriame laive), bet kuris gali priversti groti ir šluotkotį (man sunkiai sekasi tą su gitara padaryti) – Seasick Steve: buvęs valkata, benamis ir juodadarbis atsitiktiniuose darbuose (čia kaip bemaž visi imigrantai), kuris dabar dėl sėkmės muzikoje uždirbo daugiau, nei kada galėjo išvis įsivaizduoti, bet kurio pinigai nesugadino (skaitykite Punkonomics).

Ir nors rasite pilna jo koncerto įrašų, kur išties jis groja dažniausiai savadarbiais šlamštiniais instrumentais (iš šluotkočio, iš skalbinių lentos, iš batų tepalo dėžės, cigarų dėžės gitara ir pan.), bet išties tai moka jis groti visai taip normaliai normaliomis gitaromis, todėl pirmoji daina iš tokių lyrinių jo tebūna ta, kurią aš pats mokausi groti gitara – Purple Shadows:

Jau kad apie meilę, tai antroji daina tegul būna su jo firminio triuko koncertuose iliustracija, kuomet jis iš minios pasikviečia ant scenos merginą serenadai – Walking Man:

O pabaigai, kad mano gimtadienis, tai toks mano bendravardis (ne tas, kur girtas Lietuvos policiją erzina ant ratų ir savo ratuose, rengiantis paskutinius ir vienintelius savo amžino atsisveikinimo koncertus, bet tas, kuris į diskoteką atvažiuoja, ratai blizga, gerai vairuoja, o sesė yra Eglė) sako – o gal pavarom bugį su vugiu? Tad – Dog House Boogie:

Smagaus jums mano ir Leonardo DiCaprio gimtadienio bei Lenkijos Nepriklausomybės dienos!

Reklama
Standartinis

13 thoughts on “Muzikinis Penktadienis (14): gimtadieninis su jūrlige

  • Ačiū. Tik nesuprantu, ko ir kaip grįžti? Rašką kažkas su žeme sulygins visiems laikams? Karbauskio planas dėl ekonomikos pavyks ir emigrantai visi masiškai ims grįžti, nes apsimokės? 🙂

   Net jei ir taip, tai įsivaizduok, kad aš du iš tau irgi įdomių dalykų darau: atidarau savo kokį savigynos klubą – yra rinka? Ne. Kaip ji čia atsirastų su taip skystai gyvenančiais žmonėmis? Antra, užsiimu asmens apsauga – yra rinka? Ne. Čia net oligarchai nesupranta, kam apsauga, o po to dvesia pamiškėse nusivertę kaip Lubys ar skyrybas patiria kaip Numavičius.

   Patinka

   • Augustas parašė:

    1) Savigynos klubui kaip tokiam rinkos gal ir nebūtų, bet už tai būtų rinka Karatė užsiėmimams, pvz., mokyklose ir gimnazijose.
    2) O kodėl iš karto asmens apsauga? Beje, net jei rinkos asmens apsaugoje versle nebūtų, tai gi galima konsultacijų firmą įsteigti, kuri pati asmens apsauga neužsiimtų, bet konsultuotų kokius oligarchus ar kokius nors smulkesnius nei oligarchai verslininkus verslo saugos ir apskritai saugumo klausimais (paprasta kalba kalbant, sudarytų konkurenciją Kastyčiui Braziuliui 😀 ). Galima kokią nors mokyklą ar mokymo centrą, kuriame ruoštų asmens apsaugos ir kitokius saugos specialistus privačiam sektoriui, įkurti. Galiausiai galima nesunkiai persikvalifikuoti į viktimologus, ir imtis konsultacijų šioje (t.y., viktimologijos) srityje ar net įkurti kokį nors mokymo centrą, kuriame iš nevykėlių (t.y., iš žmonių su viktimizacijos polinkiu) “gamintų“ žmones be šito polinkio į viktimizaciją.
    Visokių matau galimybių su Tavo kvalifikacija ir gebėjimais. Taigi, mano nuomone, Tau galimybių yra nemažų. Ir ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Lietuvoje. 🙂

    Patinka

    • Mokyklas jau išsidalino sportininkai, kas yra labai natūralu – vaikai lanko vardan sporto ir varžybų. Nesvarbu jiems nei menas, nei savigyna.

     Kas dėl apsaugos, tai nereikia mūsų oligarchams jokios apsaugos, kaip jau sakiau – per saugi šalis Lietuva, per dideli krachaborai oligarchai, kad imtų vien dėl anturažo, o po to apsižiūrėtų, kad yra privalumų. Jie net dauguma limuzinus (!) patys vairuoja (LOL). Apie privačius lėktuvus išvis retas kuris girdėjęs.

     Nematau aš Lietuvoje jokių galimybių išvis. Bobas yra 8 dan Goju-ryu – teoriškai, pas jį ten lūžti turėtų salė nuo norinčių studijuoti. Praktiškai užsidirba tik seminarais užsienyje. O man kvalifikacija Goj-ryu iki Bob toli.

     Beje, JK saugumo ir apsaugos suvokimo lygis irgi yra žemas, kiek aš su JAV patirtimi palyginu. Bet nors rinka yra: čia suvažiuoja turčiai iš Rusijos, Azijos ir Arabijos, plius – visos muzikos ir kino žvaigždės iš JAV myli Londoną.

     Patinka

     • Augustas parašė:

      O kad apsaugininkai nebesugeba apsiginti, bei tų vargšų sveikatos problemos jau neberūpi? 😀
      P.S. Įtariu, ne taip supratai. Norėjau pasakyti, kad yra rinka netgi apsaugininkų kvalifikacijos kėlimo srityje. Kuo bloga Tau ši rinka?

      Patinka

      • Rizika gauti į snukį yra apsaugos profesijos dalis. Jei esi žmogus, kuris sako ne, tai ne visiems patinka.

       O rinkos kaip tik nėra, ką ir sakau – durys pigiau, niekas už kokybę mokėti nenori.

       Patinka

      • Augustas parašė:

       O patiems apsauginiams patinka gauti į nosį? O jei nepatinka, tai gal jie kaip tik ir patys savo lėšomis norėtų pakelti kvalifikaciją savigynos srityje?

       P.S. Po galais, kaip nesinori sutikti, kad Tu šiuo atveju esi teisus. 😦 Labai jau norisi Tave Lietuvoje turėti.

       Patinka

 1. Atgalinis pranešimas: Demo 2016 (1/3): vietoje įžangos | skipper_ltu

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s