Užjūris

Apie sunkvežimius

#JeSuisMontažkė

Uždraus leftistai sunkvežimius?

Šiaip iš Londono centro tai juos praktiškai jau išstūmė draudimais, nes daug dviratininkų ne vien hipsteriukų suvėžino, o tarp jų buvo įtakingų ypatų.

Tai dabar ramu pas mus. Dabartinė premjerė dabartiniam užsienio reikalų sekretoriui, kai tas dar buvo meras, o ta dar buvo vidaus reikalų, tai uždraudė vandens patrankas. Nes baisu.

Šiaip mano karalystės bėda yra tame, kad toriai iš esmės patys su savimi demokratijoje diskutuoja dėl Brexit, patys su savimi yra ir dešinieji, ir patys sau kairuoliai: vienam kancleriui yra diržų veržimasis, kai ekonomika auga (Osbourne tokiu atveju yra dešinėje), o šitam naujam yra atpalaidavimas, nes nu recesija gi dėl dabartinio užsienio reikalų prasideda, reikia plėsti viešąsias paslaugas (tai kairysis).

O opozicija (darbiečiai) diskutuoja, ar pakanka demokratijos balsuojant dėl lyderio patikimumo už œ£6, ar reikia susimokėti įnašą partiečiams jau £35. Bet Dave pagyrė Corbyn’ą, kai tas jo mamai linkėjimus perdavė: sako, matai, jau ir kostiumus tinkamus renkiesi mano išėjimo proga, ir šlipsą pagaliau užsirišai, tai dar išmok giedoti Karalienės Saugojimo Maldą – ir viskas bus gerai.

Grįžtant prie prancūzų reikalų, tai ką gi – nesimoko jie iš jankių. Pavaikščiotų Vašingtone, tai pamatytų, kad ten niekur sunkvežimiu prie svarbių pastatų neprivažiuosi.

Plan-Nice-1624

Kai fūros Nicoje dar tik plaukiojo – iš vikės

Bet šiaip ko iš tų jankių mokytis? Norisi, kad išsirinktų jau Trumpą – kad truputį leftistinius smegeniukų likučius patrumpintų visame pasaulyje. Kaip NObamai davė taikos premiją už tai, kad negras, taip visi iš anksto triedžia dėl Trumpo, kad tas pajacas.

Pajacas labradoro šukuosena išties tai dabar JK užsienio reikalams vadovaus ir tarsis su ES, kaip nesusitarti, nes šiaip nori labai su kinais prekiauti. Kaip ir Osbourne prieš tai norėjo.

Įdomūs buvo, kai saulė imperijoje niekada nenusileido. Dabar įdomūs kinams savo noru. Na poržatj, kaip sako šeštadalį sausumos užimanti mongolų nuokrušėlių teritorija.

O sunkvežimius tikrai dera uždrausti. Nes ir fūristai su montažkėmis šiaip nemalonūs kiekvienam donskiui tipai.

Šitaip sufakapino a city with a nice name.

Reklama
Standartinis

14 thoughts on “Apie sunkvežimius

 1. Apie tai ir ne visai apie tai. Tarp pabėgėlių būna teroristų. Jie ten įsimaišo. Nes tarp geografijos mokytojų iš 49 metų laidos – neįsimaišytų.
  Taigi kam lojalūs pabėgėliai visa savo mase? Ar jie lojalūs naujosios žemės valdžiai, ar saviems teroristams?
  Šitas klausimas – ir emigrantams. Savus banditus irgi slėpėm, ne?
  Čia šiaip, pamastymui.
  O veiksmų planą siūlau visada tą patį: pirma galvojam, tada suprantam, tada darom.

  Patinka

 2. Vytax parašė:

  Na uždraus sunkvežimius ir kas pasikeis? Žudyti žmones šiaip irgi uždrausta.
  Dar skaitau čia kai kuriuos interneto „herojus“ kaip anie tokiu atveju išsitrauks ginklą ir peršaus fūrai padangas, radiatorių ar patį vairuotoją. Įdomu kiek fūros padangų reiktų peršauti, kad ši sustotų. Būtų su kroviniu sustotų greitai, tuščia važiuos bent kelis km. Tas pats ir su radiatoriumi, ir su vairuotoju. Net ir mirtinai nušovus vairuotoją, fūra važiuos toliau. Keista, dar kad fūroje nebuvo kokio nors sprogmens iš kokios nors amonio salietros. O tai eurobiurokratai visus ūkininkus sugalvotų paversti okologiniais.
  Viena aišku, saugumo Europoje bus vis mažiau iki kol galiausiai grius bendra Šengeno zona.

  Patinka

  • O va kad 0,000006% ES gyventojų, ES biurokratai – valdžiauninkai, daro bile kokias nesąmones, tai todėl, kad mes, (praktiškai 99%), esam balvonai ir leidžiam jiems taip elgtis.

   Patinka

 3. Augustas parašė:

  Na, niekaip nesuprantu, kur prancūzai šįkart suklydo. Ir kodėl nepasimokė iš netolimos praeities (pvz., Charlie Hebdo įvykių)? 😦

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s