La Vagabonde


Šitą porelę australietišku mockney akcentu kalbančių Riley (tariama Railei – jis) ir Elayna (tariama beveik kaip Alina – Alaina, ir čia ji), keliaujančių aplink pasaulį kruizine laive La Vagabonde, nusižiūrėjau anksčiau, ir kad jau dirbu naktimis apsaugoje, tai turiu marias laiko jų visus pasakojimus peržiūrėti youtube nuo pačios pradžios, nes sekti pradėjau kiek vėliau, tačiau nuotykius pasivijau, ir dabar norisi dažniau, kad jie klipus publikuotų.

Jie netgi šiuo metu yra mano favoritai. Galiu vis praleisti kokį nors buriuotojišką tinklaraštį, bet šituos pažiūrėsiu būtinai.

Maža to, siūlau ne tik jums prenumeruotis jų kanalą Youtube. Ir Instagram. Ir Facebook. Ir tinklapį. Ir dar būtų Twitter, bet aš neturiu, kaip ir Patreon.

Siūlau ir atsisiųsti Riley parengtą jo e-knygą, nors tai išties yra tik pamfleto dydžio, ir apibendrina atsakymus į dažniausiai užduodamus jam klausimus. Ką ir padariau: atsisiunčiau ir perskaičiau pakeliui į darbą.

Aš pats esu Mozūrų antros kelionės 2010 metų įspūdžius taip sudėjęs, bet ten buvo tik bendrakeleivių naudojimui skirta, tai nesidalinau, o va kad keliones ir kitas temas, kurių ciklais čia esu publikavęs, vertėtų irgi sudėti į tokias e-knygas – tą seniai galvoju. Kodėl nepadariau? Nes telefone skaityti pdf yra labai nepatogu.

Taip pat galite įsigyti Elayna kulinarinę knygą. Man visada buvo įdomios būtent buriuotojiškos kulinarijos knygos, kurių nelabai rastum (ne veltui pats receptais čia esu dalinęsis) arba jos cover dainų albumą.

Taip, ji groja gitara, ir tai – dar vienas bendrumas, kurį randu tarp savęs ir jų, todėl ir seku su įdomumu, bet čia labai subjektyvios priežastys, o jūs gal rasite kitų.

Nes keliauja daug žmonių ir nemažai porų, bet šitie kažkuo savo betarpišku paprastu ir be aplombo ar oficialumo ar menamo solidumo pasakojimo stiliumi ir nuotaika patraukė (tai iš esmės yra vlog, tik aukštesniame lygyje) – tad jei jūsų išmanaus koks nors parsisiųstas nuotaikų apps dabar rodo 2.73 iš 10 vidurkį, tai nuolatinis jų nuotykių žiūrėjimas balą pakels bent jau virš 5 – išbandyta praktiškai.

Screen-Shot-2016-03-14-at-12.27.51-pm

O kad parašė ir mano karalystės laikraštis, tai ir aš jums pristatau – smagaus žiūrėjimo ir keliavimo kartu su jais!

Jei kokį dolerį ar kitą jiems permesite, tai jų nuotykiai tęsis. Arba pirkite ir taip prisidėkite prie kelionės finansavimo – ne karvę kainuoja gi. Kada nors ir jums sugrįš, jei sugalvosite irgi patraukti jų keliais.

Ahoy!

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.