Muzika

AC/DC – trys akordai, sako Angus Young

Kad AC/DC pavadinimą pasiūlė tuomet broliams jų sesė, pamačiusi užrašą ant siuvimo mašinos, tai daugmaž žinoma istorija.

O aš niekur nemačiau ir net nežinojau, kad išties AC/DC pavadinime yra tie tik 3 akordai, kuriuos broliai Angus ir Malcolm groję poroje savo atliekamam kietam rokenrolui (beje, jie niekada savęs formaliai nevadina nei hard rock, nei heavy metal grupe, sakydami, kad tiesiog groja rokenrolą – ritmiškai ir garsiai), t.y.:

  1. A (la mažor),
  2. C (do mažor) ir
  3. D (re mažor).

Netikite?

Štai pats Angus viską ir papasakoja:

O apie tai labai nekalbėję, kiek suprantu, nes jiems ir taip prikaišioja, kad groja primityviai. Tačiau bet kuris pabandęs atkartoti gitaristas pasakys: o taip, tik atrodo šitaip, bet jei pagrosi gerai, tai vis tiek bus tik jų kopija. Nes vat yra kažkas, ką tik jie (dabar jau tik Angus, nes Malcolm prarado atmintį, deja) išgauti iš “primityvios“ gitaros sugeba. Bet už tai kiek muzikantų iš ties mėgsta jų gabalus groti – nuo klasikinių styginių iki dūdmaišių!

Tiesą sakant, į AC/DC koncertą ir einama gal vien dėl paties Angus – šio kuklaus nediduko velniūkščio, kuris tiesiog norėjo groti rokenrolą tarsi Chuck Berry.

Kitus metus pradėsiu Metaline Savaite, tarp kitko – o tai dar galvosite, kad esu tik country muzikos aistruolis, kaip koks redneck žemiau Mason-Dixon Line.

Reklama
Standartinis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s