Burvedys internete


Budistai kviečia neprisirišti prie daiktų, svajingai vapėdami apie efemerinę būties iliuziją, idant neprisirišimas prie materialiojo prado padeda pasiekti nirvaną. Ne ką kitaip ir katalikams, kuriems dalinimasis yra dorybė.

Jūrininkai paprastai yra kažkur irgi panašioje šutvėje, nepaisant to, kad moka daug mazgų ir visaip prisiraišioti virvutėmis. Bet filosofiškai irgi žiūri į visą materialųjį civilizacijos pradą, kiek pastebiu. Nors ką aš žinau – aš gi esu netikras buriuotojas. Kaip ir mano susidomėjimas Zen buvo žaismė, o ar geras iš manęs katalikas, tai jau šv. Petras Anapilyje pats pasakys prie Dangaus vartų.

Bet viena tikrai žinau, kad jei jau įvedžiau žodį burvedys į apyvartą, tai reiktų dalintis juo ir toliau.

jimmy spithill

Neprisirišęs prie materialių dalykų pastarosios America’s Cup nugalėtojas burvedys Jimmy Spithill (foto iš dailymail.co.uk)

 

Ir todėl aš nuo šiandien perleidžiu visiems norintiems domenus burvedys taškas com, net, lt, eu, org – imkite ir registruokite savo vardu, ir tegul jums būna džiaugsmas bei laimė. Tiesa, dar mėnesį jie pabus karantine, jei apsigalvočiau (bet neketinu – kam prisirišti?), tai per tą laiką ir patys nuspręsite, ką gero galima nuveikti su tokiu puikiu, mano galva, įvardu, skirtu pakeisti buriuotojų (ar žėglinykų su jachtsmenais?) susireikšminusį kapitoną, visiškai paiką eiliuotą vairininką arba nelietuvišką škiperį.

Skipper.lt ir toliau tinklaraštis bus šiuo adresu, tik jei mano svajonė kažkaip virs planu, tai palaipsniui pasikeis ir tinklaraščio profilis, nes tuomet išmausiu kuo toliau nuo šito kranto, ir rašysiu tiesiog kelioninį tinklaraštį jau angliškai. O kol kas – tai vis dar Laivai ir jūrininkai, II tomas.

Ahoy!

Komentarų: 2

  1. Kodėl pakasynos? Gandai apie mano mirtį yra gerokai perdėti – kaip sakęs toks upeivis Markas.

   Aš VšĮ įsteigiau ne mokesčių pinigams plauti (juolab, kad pasikeitus GPM įstatymui, tai ne kažką ten susižebravoji – ne tame akstinas ir buvo). Kai bus projektai su rėmimu, per tą pačią VšĮ ir prasuksiu – nes mokesčiai mažesni nei per IDV (turiu irgi – kažkaip nerašau, kad ir tos atsisakiau, ne?), ir įmonės gali nemažai į sąnaudas, mažinančias apmokestinamą pelną, įsirašyti, nei kad duotų pinigus tiesiogiai (nebent tik juodais). Plius, per juridinį asmenį ir man patogiau dirbti su rangovais. Daug galėčiau konsultuoti buhalterinės apskaitos ir pan. klausimais, bet ne to čia susirinkom.

   Kad nebevystau jokių projektų ir neieškau jiems rėmėjų, tai gal atskira kalba būtų. Aš ir šiaip per pastaruosius metus menkai buriavau. Mano asmeninės aplinkybės pasikeis, tai ir VšĮ neprapuls – aš perleidžiu tik domenus, o ne įmonės vardą. 😛

   Patinka

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.