Laivų paradas Deltoje


Jau sočiai atsiridenot ir atsitrankėt margučius? Gut. ©

Ta proga, kad Atvelykis artėja, pakviesiu aš jus susiplanuoti po mėnesio, gegužės 24-tąją dieną, kelionę į Nemuno Deltą, kur Uostadvaryje įvyks pirmasis Nemuno Deltos laivų paradas.

Gal tai tegul bus dar vienas ženklas apie atkuntantį Deltos gyvenimą, o kad aš gavau kvietimą iš Nemuno Deltos Regioninio Parko Direkcijos vyr. specialistės Aurelijos Jakštaitės (jos tekstas žemiau), tai juo ir dalinuosi, kviesdamas prisijungti su laivais, o kas be jų – tai šiaip sau atvykti su žiūronais:

018

Nemuno deltos regionas – tai vandenų kraštas: čia ošia Kuršių marių vandenys, čia į marias su gausybe atšakų įteka didžiausia Lietuvos upė – Nemunas. Be to, kasmet šią teritoriją aplanko potvyniai. Nuo senų laikų pamariečiai statė venterines valtis ir kurėnus, kurie padėdavo jiems išgyventi šiame sąnašynų ir nederlingos žemės krašte. Dabartiniais laikais sunku būtų atrasti gyventoją, kuris neturėtų laivelio, kuriuo galėtų susisiekti su kaimynu ar iš vandens svečiui parodyti nepakartojamą pamario grožį. Turime didelę mažųjų verslinės žūklės laivų bazę, turistus aptarnaujančius laivus. Deltos vandenyse matome tiek ištaigingų burinių, tiek motorinių jachtų flotiles. Keli modernūs mažųjų laivų uostai pilni laikomų pramoginių katerių.

Todėl 2014 m. gegužės 24 d. 12.00 kviečiame visus į Nemuno deltos regioninio parko direkcijos organizuojamą pirmąjį laivų paradą Nemuno deltoje, vyksiantįUostadvario vidaus vandenų uoste. Sieksime „Ilgiausios laivų virtinės“ rekordo.

Pirmąjį laivų paradą sveikins intriguojantis Vėtrungių kelio projekto koncertas „Menų laivas atplaukia“.

Kviečiame plaukiojimo priemonių turėtojus prisijungti prie ilgiausios laivų virtinės ir būti įamžintiems Lietuvos rekordų knygoje.

Visus, kurie susiję su laivais ar žuvies gaminiais ar žvejyba, taip pat kviečiame dalyvauti renginyje. Uoste jums bus skirta vieta, kur galėsite save pristatyti.

Maloniai laukiame renginio rėmėjų.

Būtina išankstinė registracija.

Renginio organizatorius: Nemuno deltos regioninio parko direkcija.

Renginio partneriai: Tradicinių ir istorinių laivų asociacija, Šyšos kaimo bendruomenė, Šilutės kultūros ir pramogų centras.

Smulkesnė informacija telefonu : +370-441-75050; +370-647-26719 arba el. paštu: a taškas jakstaite eta nemunodelta taškas lt, svetainėje: http://www.nemunodelta.lt

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.