34-oji: 7/7


Pradžia – čia

* * *

  • Diena #7 – Vėjo! Vėjo!! Vėjo!!!

Žiūrėdamas į tiesioginės transliacijos kanalo atgalinį skaičiavimą liūdnai pagalvojau, kad gal šitas regatos stebėjmo naktimis nuovargis jau po truputį jaučiasi (dieną net ir nano-oligarchams dirbti reikia), tačiau bus kiek ir gaila, kada viskas baigsis.

O jau labai tikėtina, kad šiąnakt žmogėdros nukąs galvas orakulams ir vešis tą taip trokštamą trofėjų namo – dideliam Olando, Bitlo, Viliaus, Kipro, Donato, Dėdės Romo ir ko dar nepaminėjau džiaugsmui, kurie kaip susitarę buvo prieš gynėjus (kadangi nemėgstu būti minioje, tai kas man beliko, kaip “mylėti amerikonus“, kurių vairininkas yra australas Džimas, o taktikas anglas Benas, nors labiausiai iš visų simpatizuoju, prisipažinsiu, kaip tik Dean Barker, kyvių burvedžiui?).

Kaip ten bebūtų, bet ETNZ tetrūksta 2 laimėjimų (akurat, šiandien dveji plaukimai ir turėtų vykti), o gynėjams OTUSA – “tik“ 8. Netgi aš iš anksto pasiruošiau skipper.lt tik 7 dalis – septintoji regatos diena, rugsėjo 17-oji, kaip ir turėtų būti paskutinė.

Tokio stebuklingo plaukimo, kokį vakar pademonstravo orakulai dienos pirmame, tikėtis aštuonetą kartų iš eilės nerealu (ir nemačiau įsižiebiant Beatlėjaus žvaigždę). Ir sunku tikėtis, kad kyviai padarys irgi dar 8 klaidas, kaip kad iš tiesų tik šios ankstesnės leido amerikiečiams išlipti iš minuso duobės į nulį. Juk sekmadienio dieną ETNZ užbaigė sėkminga pergale, nors ir atrodė, kad tą pergalę, ėję lygiosiomis po to, kai atgrojo virš 100 metrų skirtumą į vėją iki ženklo, amerikiečiai tiesiog padovanojo, sugalvoję perhalsuoti pavėjiniame kurse (čia Vilius geriau paaiškintų, kodėl tai daryti buvo būtina – nes ne profanams, t.y. profesionaliems fanams, suprasti).

Kaip tuomet čia, tą pamačius, neperfrazuosi nuvalkioto anekdoto:

– Berimorai, kas čia tik ką buvo?

– Pindosai, sere.

AC1

Taigi, turim, ką turim: 1:7 – iki 9 pergalių, atsilieka Amerikos Taurės gynėjai OTUSA.

Ir nugalėti šiandien ETNZ, kaip ironiškai buriavime dabar neskambėtų, gali sutrukdyti per daug vėjo. Ironiška ir iš lietuviukų pusės žiūrint, kur elbėesinis šūkis yra “Vėjo! Vėjo! Vėjo“ (o kai davė vėjo – tai ir Amerikos Taurėj buriuot neišėjo), o srovė yra atoslūgio, bet vėjas yra priešinis jai, todėl vanduo nėra visiškai taip jau ir lygus:

AC2

Bet kol kas – startas, kuris va jau ir nukeltas 15 minučių.

Ir dar perstumtas po penketo minučių penkiolikai.

Kita vertus, gerai: per tą laiką paaiškina taisykles, kad net ir man darosi aiškiau. Aišku, nelabai ką naujo sužinau, bet kaip profesionaliam fanui™, matyt, pakanka.

Tačiau ką aš girdžiu? Ir ką matau ekrane, kad negaliu patikėti?!

Lenktynes šiandienai atšaukė!

Nes, matai, vėjo per daug. Tiesiog štormo sąlygos šitiems trapiems greitaeigiams dvylikaaukščiams lėktuvams virš vandens. Tokios tad taisyklės – saugumo labui, ir nepasiginčysi su gamta, teisėjais, sutartimi ir velniažin dar kuo, kas prikausto prie ekrano ir paskui sunkiai nuveja, nes tikėjaisi istorinės dienos.

AC3

Gamta išgelbsti vietinius, dar dienelę pagyvens. Laimėjo draugystė ir anemometras.

O dienos daina – Fear of the Dark

* * *

Tęsinys – aštuntoji diena.

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.