34-oji: 3/7


Pradžia – čia

* * *

  • Diena #3: Lūžis prie Alkatraso

Pirmadienis buvo diena darbui krante (nemanau, kad ten labai kas ilsėjosi), bet tai, kas nutiko antradienį, manau, pelnė jei ne lemiamos dienos, tai tikrai lūžio dienos vardą – toks savotiškas “Lūžis prie Alkatraso“!

Penktame plaukime (arba pirmame antradienį, rugsėjo 10d.), otusai ryškiai išsivežė į priekį starte, ir puikiai varėsi pavėjui. Puikiausiai paėmė ir ženklą, parodydami pranašumą. O po to susišvietė kažkaip, kad reiktų varyti ne dešiniu halsu, o pervenduoti už bujos ir pasukti kairiu prieš srovę į vėją link Alkatraso.

Šito manevro niekas nebesuprato. Oracle laivė tiesiog sustojo. Sulūžo?

amercup

Nusprendė pažvejoti – iš SailMix.com

Žmogėdros tam ir buvo žmogėdros, kad nuskuodė toliau stipriausios srovės į pakraštį kairėje pusėje (toliau nuo Alkatraso – nėra ten ko į kalėjimus taikyti, katorgininkų palikuonių genai patys šaukiasi, į kurią pusę mauti!) ir ėmė išnaudoti savo pranašumą plaukime į vėją.

Kol Oracle atkuto, šios lenktynės ir baigėsi – žiauriu kone pusantro (!) kilometro skirtumu, kuomet pastaruoju metu nugalėtojai Amerikos Taurės regatose būdavo skaičiuojami sekundžių tikslumu.

Šeštam plaukimui tądien jau ir neišsikrapštė. Panašu, kad ne inventorius lūžo, o komanda palūžo. Kaip pastebėjo komentatorius: tokių įrankių neturi OTUSA technikai, kad šį gedimą greitai sutaisytų.

Tad amerikiečiai pasinaudojo teise atidėti plaukimą iki ketvirtadienio. Nežinau, ar buvo tądien po tokio sprendimo nenusivylusių: net žmogėdroms džiugesys priblėso – suprantama, užsisakai karbonadą, o tau atnešė tik salotas…

Dienos daina – Run to the Hills

* * *

Tęsinys – ketvirtoji diena

 

 

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.