Atostogų metas?


Ir kas galėjo pagalvoti, o šiandien kalendorinės vasaros pirma diena, aha.

Ketinau pakeliauti Nerimi nuo Vilniaus iki “kiek spėsiu“, bet kuprinė va taip dar neiškrauta guli koridoriuje. Skubiai reikia padaryti darbus, kurių už mane niekas nepadarys, nes jau už savaitės parduotuvių lentynose bus naujas produktas, prie kurio, nors ir prišokamai, dirbta bemaž trejus metus (pakalbam apie lietuviško verslo efektyvumą, ką?).

Tai, kad vakare turiu susitikimą, privertė atšaukti kvietimą vykti paburiuoti Kuršmarėse, o Kauno mariose vykstančioje Mero Taurės regatoje dalyvauti buvau irgi pakviestas (nors komanda ten kaip ir yra), bet man per daug streso – jo pakako ir darbe, tad norisi pailsėti. Trakai gi sumarguos Galvės Taurės I etapo burėmis, tad nėra ir čia pas ką prašytis relakso. Todėl pasirinkau variantą Žemyn Upe, tačiau teks išsikrauti manatkes, kaip sakiau.

Bet galvoju, kad vasarai naujomis temomis ir įrašais čia jūsų nebedžiuginsiu.

Ne todėl, kad nėra ką rašyti – pažiūrėjau, kad turiu 18 juodraštinių temų išsisaugojęs, kurias tiesiog reikia pabaigti ir paleisti. Dar galima būtų ir apie LBS darbo grupę (yra ir juokingų pastebėjimų, ir ne tokių juokingų, bet kažkodėl mane vis tiek prajuokinusių), ir apie pasiūlymus dėl kvalifikacijos (savo aš gal prie progos įdėsiu, kai LBS Taryba patvirtins darbo grupės siūlymus). Tačiau juk turite ką veikti vasarą ir be skipper.lt, tiesa?

Žinau, kad ne tik Olandas bumbės dėl to, kad neturės ką skaityti (jis galėtų ir savo kelionės aprašymą jau atsiųsti – vis tiek Mingėje prie kompo dinderį muša). Tad nesakau, kad visai nerašysiu, bet jei rašysiu, tai tik prie progos (įsitraukite į RSS arba prenumeruokite el.p., tai nereiks kas pirmadienį tikrintis, nors šis įprotis ir tapo maloniu). Tai netrukdo jums siųsti savo kelionių aprašymus ir pasakojimus – kaip matote, aš juos mielai publikuoju. Gal net ateityje galėsiu kuo nors apčiuopiamu atsilyginti, nors ir ne pinigine išraiška (vis tik tinklaraštis šis nėra komercinis).

Pats gi į Egėją šiemet nebevažiuoju, o Mozūrų atsisakėm. Gal pašoksiu kokį vidurį savaitės iki Drevernos katamaranų – norisi išbandyti ir daugiakorpusį aparatą, ir Kuršių marias tuo aparatu. Ir dar yra vienas projektas, turintis tapti serija rašinių čia, apie ką jau žino bambeklis Olandas (ahoy!), ir kurios dalimi jam irgi, manau, lemta tapti (ahoy!!), tad neišsisuks (ahoy!!!). Bet kai padarysiu, tai ir dėsiu.

art-boat-fontain-230768

foto iš joyreactor.com

O tuomkart – smagiai vasarą buriuoti, irkluoti ir keliauti upėmis, ežerais, mariomis bei jūromis! Ką spėsite vasarą – tuo ateinančią žiemą ir gyvensite. O atsargas žiemai dera kaupti vasarą…

Ahoy!

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.