Dumti į šiaurę (0): vietoje preambulės


Turbūt jau pastebėjot, kad įrašų intensyvumas, prasidėjus vasarai, čia ženkliai sumažėjo. Aišku, kas keliauja ar šiaip buriuoja – tam mažai terūpi, rašyčiau čia, ar ne, o atsigriebti planuoja rudeniop, kuomet ir reikalaus skaitinių. Nors jau ir dabar grįžę iš kokios kelionės pabaksnoja vis tik, kur tie įrašai, kaip čia taip?…

Na, kai kam (pirštais nerodysim) aš irgi galiu dėl ko nors pabaksnoti (pvz., dėl kokio neatsargiai ir geraširdiškai pažadėto logotipo “prie progos“ arba sutarties peržiūrėjimo projektui), tačiau ne esmė čia. Pavidolej gali ir rankutėmis trinti, kad va, žiū, išsikvėpė, matyt!… Bet tai tokiems tik bušpritas į pasturgalį, kad kelnės nesmuktų.

Temų aš turiu trims metams į priekį – didesnės dalies neprireiks net publikuoti, nes pačiam bus atsibodę, nors ir nebūsite net perskaitę. Šiaip pakalbinkit, ir bus jums tuomet gėris bei laimė žodiniu, o ne rašytiniu būdu.

Ir taip jau nutiko, kad vasaros sezonui man prasidėjo pats darbymetis…

Ne, grybų-uogų nerenku (esu truputėlį dirbęs, tarp kitko, tokioje įmonėje, kuri šių eksportu į Vokietiją užsiėmė, o dabar užsiimu importu iš Vokietijos, ir ne grybų) – nes nors tos dzūkų mergos ir gražios nuogos ir ne tik, bet žiema ateis, visos iššals, tai gal tegul drabužėliams užsidirba.

Neužsiimu aš ir buriavimu (jei apie sezoniškumą ir temą), nes tam laiko nebelikę. Juk ir čia parašyti laiko pritrūksta jau. Kartu prie progos pranešu rėmėjams, kurie buvo dosnūs 2 proc. savo GPM – VMI šių pinigų dar nepervedė (nors mano asmenišką GPM permoką į mano sąskaitą jau sugrąžino visai neseniai). Būtinai informuosiu, kai tik gausiu.

Trejos suplanuotos būtent buriavimo kelionės (po vieną kas mėnesį) nebeįvyko ir paskutinioji rugpjūtį – gali irgi nebeįvykti, nebent nulėktume ekspromtu į Mozūrus per Žolines. Yra ir dar vienas planas-chuliganas, kurį siūlo Dėdė Romas, prievartaudamas Olandą iškreiptais ir rafinuotais būdais, užsifrachtuoti tojo Carpe Diem, bet ten kol kas žeberklais ant vandens parašyta, nes ir pačiam Dėdei Romui yra rūpesčių-rūpestėlių paskutiniam vasaros mėnesiui (o va Olandas grįžo iš buriavimo Islandija-Škotija, ir kur jo kelionės aprašymai, ką???).

Kelionė būtų privataus pobūdžio, ne projektinė, kaip anos planuotos (aha, tas kikentojas Aukštybėse geras trolis). Jums, kaip skaitytojams, nuo to niekaip kitaip į vėją nesikrenuoja, aišku, nes aš ir iš kelių valandų išvykos galiu nuotykinį romaną aprašyti.

Kas dar?

Arčiau temos – buvo jau čia aprašymų apie keliones, nesusietas su buriavimu, todėl įdėsiu dar vieną tokią trumputę. Šįkart šalis yra jūrinė, o keltai po jūrą čia labiau įprasti, nei mūsų tarpmiestiniai autobusai, nekalbant jau apie geležinkelį.

Tai darbinė kelionė į Estiją, todėl nėra turizmo aprašymų. Bus tik šiek tiek nuvogto laiko ir įspūdžių, todėl dėsiu, manau, vien nuotraukas ir komentarus prie jų.

Tik šįkart darau tokį savotišką publikavimo stiliaus eksperimentą. Aišku, patogiau būtų dėti gal FB, kur jau yra kiti atitinkami albumai, nes vien čia sudėlioti po vieną nuotrauką yra laikui imlus procesas (pati platforma pritaikyta rašymui, ir ne veltui vadinasi žodžiaspaudė – wordpress), todėl gal šįkart pabandysiu įdėti į G+ ir įmesti nuorodą, kuri bus atviro priėjimo, pagal kurią ir paskaitysite mano komentarus prie kiekvienos nuotraukos, gerai? Nes, skirtingai nuo facebook, googlas viešai publikuojamoms nuotraukoms prieiga duoda ir neturintiems ten paskyros.

Tuomi ir sutarsim.

A, tiesa: paklausit, tai ar laivių ir jūros bus?

Be abejo! Čia gi būtent toks tinklaraštis!

Ahoy!

* * *

1 – Saarema

2 – Tallinn

3 – Pirita

4 – Tartu

5 – bonus

 

 

 

 

Komentarų: 7

  1. Nuo 9 val. paprastai būna. Žmonės arba dar miega iki tol, arba valandžiukę atėję į darbus apsimeta, kad dirba. 😉

   Patinka

 1. jau ant pirmos nuorodos “1 – Saarema“:

  Klaida 404

  Ieškomo puslapio nėra – gal jis perkeltas arba ištrintas. Galite pabandyti paieškos funkciją arba grįžti į pradinis psl..

  😦

  Patinka

  1. Todėl, kad šitas bus ryt. Kitas – poryt. Ir taip – visą savaitę, kasdien povien. 😉

   Patinka

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.