Kelionės, kurių galima ir pavydėti (tarkim)


Neapmokėta reklama:

Noriu parekomenduoti Artūro Dovydėno asmeninę svetainę: http://www.arturas-d.ten.lt arba http://arturas.sailing.lt

Ten rasite nemažai jo kelionių jachta aprašymų, ir skaityti tikrai yra ką!

Autorius moka valdyti žodį, dažnai rašo ir neformaliai paprastai (tarkime, prajuokino graikų navigacinių gestų įvardinimas), tarsi pasakotų artimiems bičiuliams prie arbatos (tame tarpe ir su laipsniais) puodelio vakarojant. Man toks stilius patinka (o ir pats taip stengiuosi rašyti savo šitą žurnalą).

Svarbiausia nauda: jei kas ketinate ruoštis į tuos kraštus (o Likija – mano planuose šviečiasi…), tai nebūtina čiupti jo ar kokio pažįstamo už atlapų, temptis į barą alaus bokalui (o kas apsiriboja vienu?), kad papasakotų, kas ir kaip ten, ko lauktis, ko tikėtis. Dažnai atsakymą rasite tiesiog jau tekste. Ir netgi atsakymą į klausimus, kurių nemanėte užduoti, nes paprasčiausiai nežinojote, kad tą verta ar reikėtų klausti. O ir svetimais guzais smagiau kitąkart pasidžiaugti, nei pačiam lipti ant to paties grėblio, ant kurio jau palaipiojo pirmeiviai (tiesa, tokioje strategijoje yra ir trūkumų, bet ne apie didvyrius čia kalba).

Jis buvo apleidęs tą rašymą (ir kalbėjau jam kažkada per KBM vakarėlį – tik rašyk, nes kam rūpi, ką kiti apie tai mano, kurie nieko neparašo, o tik nepatenkinti viskuo aplink?), tad nenustebkite, kad prie netgi prie 2008 metų kelionių rasite žymą “New“. Daugumai, manau, ten viskas bus “njū“.

Praleidau ne vieną valandą malonaus skaitymo, tai va dabar ir rekomenduoju, ir patyliukais džiaugiuosi, kad ir jūs ten pakibsite beskaitydami…

Komentarų: 2

  1. užrodo jis, matai… pats įklimpo, ir dar kitus klampina:/ mielai kabočiau ir kabočiau, tik kad rekia laiką gabaliukasi skirstyt.. na, teks gabaliuką paskirt šitam:)

    Patinka

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.