KBM-2007 (9/9): Pažymėjimas


Trečiadienis, vasario 20d.,
2008m.

Vilnius

___________________________

Vakar pagaliau pasiėmiau savo LBS išduotą II eilės vairininko pažymėjimą. Dar visai netikėtai teko sumokėti papildomai 40Lt (palyginimui: egzaminas kainavo 30Lt). Pažymėjimą teko užsilaminuoti irgi pačiam. Ką ir padariau šiandien darbe. Būtų perspėjęs Linas Tamkvaitis, LBS generalinis sekretorius, iškart – būčiau atvežęs jam ir LBSui padovanojęs tų laminavimo “kapšelių“, nes nesu tikras, kad mano kai kurie kolegos nesiblaškys po miestą ieškodami, kas tokią dokumento užlaminavimo paslaugą teikia. Užlaminuosiu ir jiems, jei prireiks.

Su gerb. LBS sekretoriumi buvęs jo kolega užsiminė man apie tai, kad “tikri vyrai tokia proga atsineša…“ – ir parodė išraiškingą gestą, lyg laikytų bokalą. “Tai tik pažymėjimo atsiėmimas post factum“ – norėjau kažkaip panašiai atkirsti, bet apsiribojau trumpu “negeriu“. Nuskambėjo visai ne į temą man pačiam.

Šiandien dar LBS viceprezidentui kreiseriniam buriavimui Artūrui Dovydėnui nusiunčiau prie šios progos laišką, klausdamas, kiek pasikeitė situacija nuo diskusijos apie kvalifikacinius pažymėjimus prieš pusantrų metų. Vienok, jis pats pasiūlymus yra teikęs keisti dabar galiojančią tvarką dar anksčiau, 2005 metais! Šiandien, žiūrėdamas į turimą pažymėjimą, matau, kad niekas nepasikeitė.

Tai tik dar labiau sustiprino mano įsitikinimą, kad, jei situacija tokia išlieka ir toliau, man reikalingą tolimesnį kvalifikacinį pažymėjimą gausiu ne iš LBS, o, išsilaikęs egzaminus ir atlikęs praktiką be dirbtinai kuriamo streso, ten, kur Vakarų civilizacijos navigacijos lopšys, jūra yra šiltesnė, o poilsiniam bei pažintiniam buriavimui sąlygos yra daugiau nei puikios. Ir aš nebūsiu pirmas tą padaręs ar, juolab, vienintelis. Esu ne šiaip ES pilietis. Esu laisvas žmogus. O dirbtinai vietinių statomų sienų įveikimas į mano iššūkių įveikimo planą, ar, jei rimtai, susidarytą 15 metų buriavimo planą, šiandien jau nebeįeina. Bet gal tuom ir baigsiu, nes – o koks mano reikalas?

Dėkoju dar kartą škiperiams Artūrui Dovydėnui, Rimantui Gutauskui ir Andriui Deltuvai už buriavimo pamokas!

Komentarų: 9

 1. Aš tai žinau, kad Vizbaras jau nebenuomos. Sako, kad keturiskart nuomavo – visus su nuostoliais, kad savaitę po to remontuodavo. Piktas jis… 🙂

  Patinka

 2. Ačiū! Dabar reikia jau ir jachtų nuomai ieškotis… 🙂 Gal kas minge.lt išnuomos, nes norisi savaitėlę Kuršmarėse praleisti? 😉
  Nežinau, kaip su šiuo savaitgaliu bus: Trakai arti, ir draugas ten gyvena, bet svečių bus namuose, tai kelionių nenusimato. 😦 Būtų smagu pažiūrėti, kaip jūs ten lakstote (po eižėjantį ledą)… 🙂

  Patinka

 3. sveikinu!
  padarei puiku starta, buriuotojo karjeroje. Galiu tik patarti kuo daugiau buriuoti. Nes pazymejimas yra tik pazymejimas, o zinios kurias gali pritaikyti praktikoje yra visai kas kita. Beje, si savaitgali trakuose ant ledo bus veiksmo truputi http://www.blokart.lt daugiau info bus. As irgi bandysiu tame reikale sudalyvaut, taip kad, jei tik turi noro susisiek su matu (organizatorium varzybu, kontaktus rasi http://www.blokart.lt) arba gali man rasyt.

  Patinka

Parašyk atsiliepimą čia:

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.